Üniversitemiz kampüs alanına girişler için alınan HGS etiketlerinin yıllık vize işlemleri 
Her grup için istenen evrak ve ücretler aşağıda belirtilmiştir. 

ÜCRETLER SADECE IBAN NO TRANSFERİ İLE TAHSİL EDİLMEKTEDİR. NAKİT VEYA DİĞER ÖDEME YÖNTEMLERİ GEÇERSİZDİR.

1-Lojmanlarımızda Oturan Personelimizin Evine Sürekli Gelmesi Gereken Yakınları İçin HGS VİZE İşlemi.
Lojmanda oturan personel yakını yalnız lojman ana girişleri için 700 TL, Kampüs+Lojman girişleri için 700 TL ücretin e-Kartlar er Merkezine yatırılması halinde uzatılacaktır. Form Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız.
2-Atatürk Üniversitesi Vakfı Aydın Doğan İlköğretim Okulu Öğrenci velilerinin HGS HGS VİZE İşlemi.
Her öğrenci velisi yeni öğrenci belgesini ve 700 TL ücretin e-Kartlar Merkezine sunması halinde uzatılacaktır. Form Dilekçe Örneği için Tıklayınız.
3-Sabancı İlköğretim Okulu Öğrenci velilerinin HGS VİZE İşlemi.
Her öğrenci velisi yeni öğrenci belgesini ve 700 TL ücretin e-Kartlar Merkezine yatırılması halinde uzatılacaktır. Form Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız.
4-Belediye Otobüsü ve Özel Halk Otobüsü Araçları HGS VİZE İşlemi.
HGS etiketi yıllık vizesi için 700 TL ücretin e-Kartlar Merkezine yatırılması halinde uzatılacaktır.
5-Kampüs içerisinde hizmet birimleri bulunan kurumumuz personeli olmayan Kamu Personeli HGS VİZE İşlemi.
HGS etiketi yıllık vizesi; ilgili personelin Üniversitemizdeki görevine devam ettiğini bildiren yazının e-Kartlar Merkezine teslim edilmesi halinde uzatılacaktır. Form Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız.
6-Üniversitemizle işbirliği çerçevesinde diğer kamu personeli (REKTÖRLÜK ONAYIYLA) İçin HGS VİZE İşlemi.
HGS etiketi yıllık vizesi; ilgili personelin Üniversitemizdeki görevine devam ettiğini bildiren yazının e-Kartlar Merkezine teslim edilmesi ve 700 TL ücretin yatırılması halinde uzatılacaktır. Form Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız.
7-Okul Servis Araçları HGS VİZE İşlemi.
HGS etiketi dönemlik bedelinin kampüs veya lojman için 1000 TL, kampüs ve lojman için birlikte alınması halinde 1000 TL ücretin e-Kartlar Merkezine yatırılması halinde uzatılacaktır. Form Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız.
8-Üniversitemiz Öğrencilerinin HGS VİZE İşlemi.
Her öğrenci yeni öğrenci belgesiyle birlikte ve 700 TL ücretin e-Kartlar Merkezine yatırılması halinde uzatılacaktır. Form Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız.
9-Resmi Kurum Araçlarının HGS VİZE İşlemi.
Kurumların HGS etiketi verilmiş araçlarının yıllık Vize işlemi: Resmi yazı ekinde araç plakalarını gösteren listeyi e-Kartlar Merkezine göndermeleri halinde uzatılacaktır.
10-Ticari Firma Araçları HGS VİZE İşlemi. 
a)Kampüs dışından gelen şirket veya işletmeler:
-İşletmelerle üniversitemiz arasında yapılan en son ticari faaliyetlere ait sözleşme veya fatura (en az 3 adet) fotokopisi.
-Kampüs veya lojman için 1350TL, kampüs+lojman için birlikte alınması halinde 1800 TL ücretin e-Kartlar Merkezine yatırılması halinde uzatılacaktır. Form Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız.
b)Üniversitemizde kiralama yoluyla hizmet veren İşletmeler:
-Kantin, market, Büfe, Kuaför vs. yeni Kiralama Sözleşme fotokopisi.
-Kampüs veya lojman için 1350 TL, kampüs+lojman için birlikte alınması halinde 1800 TL ücretin e-Kartlar Merkezine yatırılması halinde uzatılacaktır. Form Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız.